Sparklike Online

Linia do szyb zespolonych z nieinwazyjnym miernikiem stężenia argonu

Sparklike Oy z dumą przedstawia swój nowy system Sparklike Online™, gotowe rozwiązanie „pod klucz”, który jest zintegrowaną linią do szyb zespolonych wraz z nieinwazyjnym miernikiem stężenia argonu dla szyb zespolonych (potrójnymi i podwójnymi szybami) oraz dla szyb powłokowych i laminowanych. Sparklike Online™ jest opracowywany oraz produkowany w Finlandii.

Sparklike Online™ to gotowe rozwiązanie zintegrowane bezpośrednio z linią szkła izolacyjnego. Ten innowacyjny system oparty jest na opatentowanej i zastrzeżonej technologii Sparklike. Dzięki Sparklike Online™ producenci szyb zespolonych są w stanie zautomatyzować działanie prasy gazowej. Coś, co wcześniej nie było możliwe. Wreszcie, użycie Sparklike Online™ zapewnia, że użytkownik otrzymuje szybę zespoloną ze stężeniem gazu zgodną z normami branżowymi, przepisami, a także oczekiwaniami klientów. Działanie Sparklike Online™ zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach Glasstec, które odbędą się w Dusseldorfie w dniach 23-26 października 2018 r. Odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania całej gamy produktów Sparklike na stoisku nr 14B38.

„Jesteśmy dumni, że możemy w końcu zaoferować producentom szyb zespolonych na całym świecie możliwość instalacji systemu pomiarowego bezpośrednio na linii do produkcji szyb zespolonych. Podobne urządzenia zostały już zrealizowane dzięki naszym elementom pomiarowym Sparklike Laser™, ale teraz wszystko jest już gotowe, łącznie z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem” – mówi Mauri Saksala, dyrektor sprzedaży w Sparklike Oy.

„Wymiary i prędkość Sparklike Online™ są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami linii do szyb zespolonych, a poziom integracji można dostosować w zależności od potrzeb klienta i wymagań dotyczących linii produktów. Produkcja pierwszych dwóch systemów już się rozpoczęła. Nie mamy wątpliwości, że ten oczekiwany system spotka się z dużym zainteresowaniem, zarówno podczas jak również po targach Glasstec”- kontynuuje pan Saksala.

Rosnąca popularność urządzeń Sparklike™ wynika z faktu, że ta dynamiczna i innowacyjna firma skandynawska, która posiada różne patenty na swoją nie ukazaną dotąd technologię, jest w stanie rozwijać się rozwijać w taki sposób, aby odpowiadać wymaganiom przemysłu. Innymi słowy, urządzenia Sparklike™ pozwalają producentom szyb zespolonych, producentom okien i drzwi, laboratoriom badawczym, inspektorom jakości, jak również konsultantom budowlanym na całym świecie, mierzyć stężenie gazów w szybach zespolonych w sposób szybki, ekonomiczny i nieinwazyjny.

                                                                                                                                                                                                                                            Sparklike