Liftmaster Quadro – nowy podnośnik BOHLE

Nowe standardy

Nowy podnośnik próżniowy z serii Bohle Liftmaster Quadro wyznacza najnowe standardy w technologii podnoszenia próżniowego. Innowacyjna koncepcja obsługi, szybka wymiana baterii i wysokie standardy bezpieczeństwa sprawiają, że urządzenia te są niezawodne w przypadku prac montażowych w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Podnośnik próżniowy można stosować razem z suwnicami. Cztery opcjonalne wysięgniki uzupełniają modułową konstrukcję urządzenia i zwiększają jego elastyczność w użyciu. Sprawdzony przez TÜV.

1. Mobilne wysięgniki.

2. Wskaźnik podciśnienia dla obwodów podciśnieniowych.

3. Uchwyt do zawieszenia w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych.

4. Poręcz otaczająca cały system, która zapewnia bezpieczeństwo.

5. Śruba blokująca do przechylania i obracania systemu.

6. Lampka ostrzegająca o niskim poziomie baterii i podciśnienia.

7. Cyfrowy wskaźnik temperatury.

8. Cyfrowy wskaźnik baterii

9. Panel sterowania

10. Akumulator, który znajduje się z tyłu urządzenia – można go wymienić bez użycia narzędzi

Pierwszy akumulatorowy podnośnik z certyfikatem GS

Cała seria jest odporna na zachlapanie, zgodnie z IPX4

Bezpieczeństwo

Bohle wyznacza nowe standardy w kwestii bezpieczeństwa. Nowa koncepcja obsługi sprawia, że codzienne przenoszenie ładunków o masie do 800 kg jest znacznie bezpieczniejsze. Dzięki poręczy otaczającej cały przenośnik oraz opatentowanemu, centralnie umieszczonemu panelowi sterowania, każdy ruch zapewnia bezpieczeństwo, niezależnie od tego z której strony system jest obsługiwany. Dodatkowo wszystkie linie i kable są zabezpieczone wewnątrz obudowy, tym samym zostaje wykluczone ryzyko uszkodzenia. Sygnały wizualne i akustyczne ostrzegają operatora o niskim poziomie baterii i podciśnienia. Niezawodny dwuobwodowy system próżniowy gwarantuje podwójny współczynnik bezpieczeństwa zgodnie z normą EN13155 w zakresie wytwarzania próżni.

Dwa modele Pro z tej serii to pierwsze dwa akumulatorowe przenośniki z certyfikatem GS. Są zgodne z normą DIN EN 13155 i podlegają regularnym audytom.

Maksymalna elastyczność

Dzięki modułowej konstrukcji urządzenia może idealnie dostosować się do najróżniejszych sytuacji montażowych. Jest to możliwe dzięki użyciu czterech wysięgników i odłączanych przyssawek. Właściwości przyssawek zapewniają doskonałą przyczepność i długą żywotność. Podnośnik można obracać o 360° (z 12 pozycjami blokowania), a także przechylać o 90°. Sprzęt do podnoszenia może pracować nieprzerwanie dzięki mocnemu akumulatorowi (który można łatwo wymienić bez użycia narzędzi) oraz przenośnej ładowarki do użytku na miejscu pracy.

Mobilność

Poręczny stojak transportowy z opcjonalnymi kółkami jest dostępny jako akcesorium do podnośników Liftmaster Quadro. Zapewnia miejsce na korpus oraz cztery wysięgniki i ułatwia bezpieczny transport w pojeździe oraz oszczędność miejsca podczas przechowywania w warsztacie lub na placu budowy.

Jesteś zainteresowany tym produktem? Zapraszamy do kontaktu!
polver@polver.pl