System do usuwania rys Gforce2

System Essential jest zestawem do usuwania rys amerykańskie firmy GlasWeld, której jesteśmy jedynymi przedstawicielami na terenie Polski.
Nasz produkt jest w stanie usunąć uszkodzenia na każdym rodzaju szkła, nie powodując przy tym efektu soczewki oraz matowienia powierzchni.

System usuwania rys jest przydatny wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość uszkodzenia szkła. Jest pomocny w miejscach, gdzie szkło niszczy się w wyniku codziennego użytkowania. Używają go firmy zajmujące się transportem i montażem szkła, znajduje zastosowanie w branży motoryzacyjnej (rysy, które powstały np. poprzez uszkodzone pióra wycieraczek), korzystają z niego deweloperzy budując osiedla mieszkaniowe, szklane biurowce, ponieważ podczas prac budowlanych zdarza się zarysować szyby w oknach.
Urządzenie posiada wysokoobrotową szlifierkę, ze specjalną głowicą umożliwiającą dozowanie wody podczas pracy, dzięki czemu nie musimy jej przerywać, a całą operację wykonuje jedna osoba.
Jedno opakowanie pasty polerującej (250 g) wystarcza na 72 godziny pracy, przy zużyciu zaledwie 3 krążków filcowych.

W rozbudowanych zestawach występują również krążki szlifierskie, które mogą usunąć tzw. graffiti szklane (występujące np. na szybach w pociągach) lub oznaczenia producentów szkła np. w przypadku szkła hartowanego.

System Essential jest obecnie najskuteczniejszym i najszybszym zestawem do usuwania rys na szkle.

Kontakt:

12 260 14 10
12 260 33 00
polver@polver.pl